REKLAMA

niedziela, 14 marca 2010

Marco Polo & Ruste Juxx - The eXXecution (CD, Album) - zapowiedź

Duck Down Records uderza niczym Amerykanie na Hiroszimę z kolejna muzyczną bombą! Nie minął rok, a już możemy się spodziewać kolejnego duetu producent + raper. Kto będzie tym pierwszym? Jeśli znacie moje upodobania zapewne już się domyślacie - to kanadyjski producent Marco Polo, którego bardzo cenię m.in. za ostatni album, na którym bity podłożył genialnemu Torae. Tym razem Kanadyjczyk wydaje plytę z Ruste Juxx-em. Album ukaże się 23 marca 2010 roku.


Wystarczy wpisać w google hasło Ruste Juxx i co nam wyskoczy? Oczywiście wspomniana kolaboracja z Marco Polo i nadchodzący krążek The eXXecution. Raczej nieznany wcześniej Ruste to kolejne złote dziecko Duck Down Records. Pochodzi z Crown Heights na Brooklynie. Wcześniej możecie go kojarzyć z kolaboracji Boot Camp Click. Występował na wielu projektach poszczególnych raperów z tej nowojorskiej grupy. Jego zwrotki można spotkać m.in. na Monkey Barz i Jesus Price Superstar Seana Price'a czy Casualties of War wspomnianego Boot Camp. Debiutował kawałkiem Vic Flair (wideo ---> tutaj), który ukazał się w 2006 roku i zyskał aprobatę hip-hopowego półświatku. Była to dość hardcorowa wersja z rewelacyjnym bitem w stylu Golden Age of Hip-Hop. W 2008 roku spod szyldu Duck Down Records wydał album Sean Paul Presents: Indestructible. Teraz czekamy na jego album w towarzystwie Marco Polo. Nie ma co ukrywać to wyjątkowa szansa dla tego typa, żeby gdziekolwiek zaistnieć. 


Kanadyjskiego producenta przedstawiać nie trzeba. Wspomną tylko jego ostatni album Double Barrel wraz  z Torae. Według mnie była to płyta 2009 roku - bezsprzecznie. Wcześniej udzielał się m.in na kolaboracjach Boot Camp Click, gdzie robił genialne bity. Zobaczymy co zrobią chłopaki w tym roku. Aktualnie prowadzą kampanię promocyjną pt. "13 dni, 13 fristajli, 13 klipów wideo". Wszystkie tworzą swego rodzaju historię i są uzupełnieniem do wspomnianego The eXXecution. Czekamy!


Brak komentarzy: