REKLAMA

piątek, 1 stycznia 2010

O.S.T.R. - Tylko dla dorosłych (CD, Album) [2010] - zapowiedźZnamy już tytuł najnowszego albumu łódzkiego rapera i producenta O.S.T.R.-a. 11 krążek (10 studyjny) w jego karierze będzie się nazywać "Tylko dla dorosłych". Jak podkreśla sam Ostry, płyta ta jest "zagadką", książką, która musi być przeczytana od początku do końca. Raper i producent ma nadzieję, że zaskoczy wszystkich i "ruszy popkulturę do przodu". Premiera 26 lutego 2010 roku.


- "Tylko dla dorosłych" to krążek przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia - przekornie mówi sam Ostry. - A tak poważnie - dodaje - jest to próba zrobienia czegoś nowego na świecie jeżeli chodzi o koncept płyty. Nie mogę zdradzić, co to dokładnie jest. Wolę byście sami się tego dowiedzieli kupując płytę.

- "Tylko dla dorosłych", bo będzie wymagało od was wszystkich wczucia się w dystans do tej płyty, to nie będzie normalna płyta - dodaje raper i producent. - Ten tytuł jest bardzo związany z całym krążkiem i bardzo odzwierciedla jej nastrój i podejście do niej. Jest to płyta, którą zrozumieją ludzie dojrzali, bo potraktują ją w ten sposób, w jaki mają ją potraktować. Album będzie jak książka - żeby ją zrozumieć trzeba się dostosować do tytułu, być jak najbardziej poważnym - dodaje Adam Ostrowski.

- Cokolwiek więcej bym Wam powiedział, zdradzam tajemnicę - mówi Ostry i przyznaje się, że nad albumem pracuje już od 6 lat. Nie powstawała ona przez ostatni rok. Raper przyznaje, że nagrywając inne płyty, założył sobie taki właśnie koncept i jego się trzymał. 11 album (10 studyjny) będzie właśnie jego realizacją.

- To jest moja pierwsza płyta. Zaczynamy wszytko od początku - mówi Ostry - Jeśli bierzesz się za nagrywanie pierwszego krążku, to chcesz wszystkich zaskoczyć. Pozwólcie, że Was tym zaskoczę - dodaje enigmatycznie Adam.

Ostry twierdzi, że jest bardzo bliski zaskoczenia samego siebie. Właśnie trwają prace końcowe nad krążkiem. Płyta-matka powinna trafić do rąk Ostrego około 20 stycznia.

- Jeśli ktoś ściągnie tę płytę z internetu, to wszystko spierdoli. Żeby poznać wartość tego albumu, trzeba mieć wszystko - okładkę i krążek - wyjaśnia Ostry. - To jest wszystko, co altualnie potrafię plus wszystko, co potrafią moi koledzy, którzy także włożyli w to całe serce. - dodaje Ostry.

- Mam nadzieję, że po przesłuchaniu całej płyty, usiądziesz w fotelu i powiesz "o kurwa!" - mówi Adam. - To jest dopiero początek, bo ostatni kawałek na tym krążku będzie początkiem czegoś innego - dodaje.

Adam zdradza także szczegóły okładki "Tylko dla dorosłych". Będzie to po raz kolejny komiks. Ma również nadzieję, że nikt nie ukradnie tej płyty, bo w innym razie nie będzie to już niespodzianka. Ostry przyznaje, że poświęcał codziennie około godziny, aby pomyśleć nad tym albumem. "Katował "swoją żonę nowymi kawałkami. Według niego "Tylko dla dorosłych" powstawała najpierw w głowie. Dopiero później twórca ubrał ją w odpowiednią formę.


Co do gości, to Ostry przyznaje, że będzie ich mniej, niż na innych krążkach, a to dlatego, że chce, aby był to jego krążek. No to panie i panowie - czekamy z niecierpliwością!


Oto tracklista:

1. Tak to się zaczęło
2. Przez stress
3. Konsumpcjonizm
4. Spalić gniew
5. To potrwa sekundę
6. Śpij spokojnie
7. Walka z wrogiem
8. Nie wszystko co złe
9. Żywy lub martwy
10. Nie odwracaj się
11. Za drugim razem
12. To nie czas
13. Dowód w Twoich rękach
14. Klucz do zagadki
15. Przemyśl to sobie

---------------------------------------------------------------------------------------
A oto, co do tej pory wydał O.S.T.R. (właść. Adam Ostrowski)

Releases:

Ile Jestem W Stanie Dać (CD, Maxi)
Asfalt Records 2001


Masz To Jak W Banku (CD)
Asfalt Records, Sony Music Entertainment (Poland) 2001

30 Minut Z Życia (CD)
Asfalt Records 2002

Kochana Polsko (Maxi) (2 versions)
Asfalt Records ... 2002


Tabasko (CD, Album)
Asfalt Records 2002

Jazz W Wolnych Chwilach (2xCD)
Asfalt Records, Sony Music Entertainment (Poland) 2003

Jazzurekcja (CD, Album)
Asfalt Records 2004

7 (2 versions)
Asfalt Records ... 2006

Hollyłódź (CD)
Asfalt Records 2007

Trójka Live! (CD, Album)
3 SKY MEDIA 2007


1980 (Single) (2 versions)
Asfalt Records 2008

Ja Tu Tylko Sprzątam (Album) (2 versions)
Asfalt Records 2008

Jak Nie Ty, To Kto? (Maxi) (2 versions)
Asfalt Records 2008

Jazzurekcja: Addendum (2xCD, Album)
Asfalt Records 2009


O.C.B. (Album) (2 versions)
Asfalt Records 2009


źródło: www.discogs.com


Płyta do nabycia już w systemie pre-order na:
www.shop.asfalt.pl


Cena? Na asfalt shop.pl 35,99. W sklepach pewnie drożej.


Brak komentarzy: