REKLAMA

środa, 20 stycznia 2010

Mania "n-k" wyśmiewania

Moi drodzy, ostatnio zauwazyłem dość popularną tendencję związaną z (co raz mniej - tak myślę) popularnym serwisem "nasza-klasa". Jest to mianowicie wyśmiewanie się ze zdjęć i komentarzy zamieszczonych na tym serwisie. Mamy więc conajmniej kilkanaście blogów, gdzie znajdziemy gołe tyłki pustych lasek, owlosionych facetów, którzy kompletnie pijani siedzą na kiblu, dresów, którzy sami siebie upychają w bagażnikach - tego jest sporo i jeszcze więcej. Nie mogę powiedzieć, że ta tendencja mnie nie intryguje. Skłamałbym. Dlaczego?

Może dlatego, że ja i grono mi znajomych osób jesteśmy raczej kompletnymi ignorantami tego popularnego (niestety) serwisu. Cieszę się więc, że gołym okiem widać paradoks "naszej-klasy" i są osoby, ktore potrafią go uwidocznić. Ktoś wreszcie musiał zobaczyć prawdziwą stronę tego serwisu - no i wyśmiać coniektórych. Nie czuję się już samotny :)

O ile sama "nasza-klasa" raczej przedmiotem moich zainteresowań nie jest, wszystko co wokoło niej się dzieje już tak. Czekam na kolejne anomalia, paradoksy i idiotzmy związane z tym portalem.

Brak komentarzy: