REKLAMA

środa, 27 maja 2009

Marco Polo & Torae - Double Barrel (CD, Album) [2009]Dawno oczekiwany album duetu Marco Polo i Torae już jest! Na oficjalnej stronie wytwórni, w której album ujrzał wczoraj światło dziennie "Duckdown" znamienite słowa mówią o nim wszystko:

Rapper Torae & Super-Producer Marco Polo have joined forces to release the New York rap album that fans of raw, hardcore Hip-Hop have been waiting for.


Jeśli chodzi o robienie bitów oraz rymowanie, duet Marco Polo i Torae to nie byle kto. Marco Polo to kanadyjski producent znany z albumów takich, jak:

1. "Canned Goods" [2005]
oraz krytycznie przyjęty przez krytyków:

2. "Port Authority" [2007].

W między czasie udzielał się m.in na albumach :

1. Special Teamz - Stereotypez [2007]
2. Heltah Skeltah - D.I.R.T. (Da Incredible Rap Team) [2008]

Wyprodukowanych w wytwórni "Duckdown Records". Utwór jego produkcji znalazł się nawet na albumie Large Pro - Main Source [2008] - był to kawałek nr 7 "Hardcore Hip Hop".

Torae zaś to nowojorski raper rodem z Brooklynu. W Polsce znany m.in ze współpracy z O.S.T.R.ym na jego ostatnim albumie O.C.B.


Tracklista:1. Intro (feat. DJ Premier)
2. Double Barrel (feat. DJ Revolution)
3. Smoke (feat. Lil' Fame)
4. Party Crashers
5. But Wait
6. Lifetime (feat. DJ Revolution)
7. Rah Rah Shit
8. Danger
9. Stomp (feat. Guilty Simpson)
10. World Play
11. Hold Up (feat. Masta Ace & Sean Price)
12. Coney Island
13. Get It
14. Crashing Down (feat. Saukrates & S-Roc) (bonus track)Warto moi drodzy, naprawdę warto przesłuchać, a potem kupić ten album. Rzadko ostatnio wychodzą dobre albumy, a ten z pewnością do nich należy. Warto więc doskonalej przyjrzeć się tej produkcji. Pozdro!

Brak komentarzy: