REKLAMA

piątek, 14 marca 2008

Soloplexus - Illusive Avenues Of 6 Instrinsic Musicans (CD, Album) [2005]

Witam.

Pomyślałem sobie, że warto polecić Wam coś konkretnego, jakiegoś klasyka. Wielu z moich znajomych, ale nie także, twierdzi, że znakomity rap odszedł wraz z końcem złotej dla niego ery, czyli mniej więcej w połowie dziesięciolecia poprzedzającego nowe Milenium.
Oczywiście nie mogę się z tym w zupełności zgodzić - przyznaję klasyki powstawały tylko w tamtych czasach, ale czymże jest pojęcie "klasyk"? (odwołuję do szkicu Eliotta "Kto to jest klasyk?"). Dlatego właśnie prezentuję Wam pozycję rodem z Japonii, gdzie słabe albumy raczej nie oglądają światła dziennego. Warto chociażby zaznaczyć, że Label z jakiego wyszła ta płyta jest tworem skupiającym samych artystów w tym typie muzyki - jazzy rap. Funky DL, Dagha, Edan to tylko niektórzy wykonawcy przynależący do tej wytwórni.
Album Soloplexus - Illusive Avenues Of 6 Instrinsic Musicans [2005] to moje odkrycie tamtego roku. Genialne bity i słowa tworzą razem doskonałą kompozycję muzyczną. Wielki szacunek dla Insight-a i Shin-Ski w produkcji tej płyty.
Jak zwykle podaje namiary na info dotyczące danego albumu :

1. Soloplexus - Illusive Avenues Of 6 Intrinsic Musicians @t www.discogs.com

Dodam jeszcze, że okładki do tego release'u są także moim dziełem ;)


Pozdrawiam i życzę miłego słuchania!

Brak komentarzy: