REKLAMA

poniedziałek, 17 marca 2008

ShinSight Trio - Shallow Nights Blurry Moon (CD, Album) [2006]Siema.

Jako pozycję godną przesłuchania przedstawiam Wam kolejny album wydany w japońskiej wytwórni "Bad News". Jak można się było spodziewać (po przesłuchaniu chociażby albumu Soloplexus - Illusive Avenues....... - patrz poprzedni post!) pozycja ta nie jest jakimś tam średnim releasem. Muzycy potwierdzają wysoką klasę w robieniu muzyki tego typu. Krótko o grupie Shin-Sight Trio :
W jej skład wchodzą: Shin-Ski (Shinsuke Taoka), Insight (Andre Todman) oraz DJ RYOW (aka Smooth Current). Insight to znany raper z Bostonu, ma na swoim koncie kilka udanych produkcji oraz solowych albumów, Shin-Ski of Martiangang jest uważany za jednego z najbardziej wartościowych twórców i producentów rapu w Japonii, DJ Ryow zaś słynie ze swojej charyzmy. Jak twierdzą sami członkowie trio trudno było poskładać tak różne osobowości we wspólny projekt, ale jak widać po tym albumie udało się.
Jak zwykle zamieszczam kilka linków aby zapoznać się z twórcami :


1. Shin-Ski of Martiangang :
- Shin-Ski @t www.discogs.com
- Shin-Ski @t MySpace
2. Insight (Andre Todman) :
- Insight @t www.discogs.com
- Oficjalna strona Insight'a
3. Shin-Sight Trio :
- Shin-Sight Trio @t MySpace
- Shin-Sight @t www.discogs.com


"Shallow Nights Blurry Moon" to album reprezentujący jazzy hip-hop, mnóstwo w nim żywych instrumentów oraz bardzo inteligentnego rymowania. Muzycy pokusili się nawet o kawałek, którym słychać gwizd w rytmie muzyki. Pełno w nim pozytywnych wibracji i wartościowych tekstów, dlatego polecam tę pozycję jako coś, czego nie można przeoczyć - chociażby ze względu na swoje egzotycznie niemal pochodzenie.
Polecam.

Brak komentarzy: